Belgrade Beer Fest™ je po prosečnoj poseti najveći pivski festival u jugoistočnoj Evropi. Za 5 dana koliko traje, Festival poseti preko 500.000 ljudi.

publika_s

MUZIČKI PROGRAM

 

 

 

SREDA, 14. AVGUST 2013.

 

 

 

1.            Ućuti Pas (pobednik Belgrade Demo Fest Live)   SRB        18:00 – 18:30

 

2.            Grate    SRB        18:45 – 19:15

 

3.            Zvonko Bogdan SRB        19:15 – 20:15

 

4.            Belgrade Blues Factory  SRB        20:30 – 21:00

 

5.            Massimo Savić   HR          21:10 – 22:10

 

6.            Atomsko Sklonište          HR          22:25 – 23:25

 

7.            Rambo Amadeus & Two Winnetous        SRB        23:40 – 00:20

 

8.            Bad Copy & V.I.P.             SRB        00:40 – 01:20

 

9.            Sunshine             SRB        01:30 – 02:15

 

 

ČETVRTAK, 15. AVGUST 2013.

 

 

 

1.            Meda, Vuk i Sandokan   SRB        18:00 – 18:30

 

2.            Relic       SRB        18:45 – 19:15

 

3.            Sirova koža         SRB        19:30 – 20:00

 

4.            Osmi Putnik        HR          20:00 – 20:45

 

5.            Riblja čorba         SRB        21:00 – 22:15

 

6.            Feud      SRB        22:30 – 23:15

 

7.            Alen Islamović & kad bi bio bijelo dugme               BiH         23:30 – 01:15

 

8.            Generacija 5       SRB        01:30 – 02:00

 

 

PETAK, 16. AVGUST 2013.

 

 

 

1.            Brigand SRB        18:00 – 18:30

 

2.            Rok Bulevar        SRB        18:30 – 19:00

 

3.            Branimir & Neprijatelji   SRB        19:15 – 20:00

 

4.            Bjesovi SRB        20:00 – 20:45

 

5.            Kerber  SRB        21:00 – 22:00

 

6.            The Dibidus (ex Familija)               SRB        22:15 – 23:00

 

7.            Dubioza kolektiv               BiH         23:15 – 00:30

 

8.            Babe      SRB        00:45 – 01:20

 

9.            BANDX SRB        01:30 – 02:15

 

10.          Pookie feat. Bojana Stamenov Live PA   SRB        02:15 – 02:45

 

11.          The Shapeshifters feat. Jenna G Live PA                UK          02:45 – 04:15

 

SUBOTA, 17. AVGUST 2013.

 

 

 

1.            Dexter – pobednik FB konkursa                 18:00 – 18:30

 

2.            Smells Like K. Spirit          CH          18:45 – 19:15

 

3.            E-Play    SRB        19:30 – 20:15

 

4.            IQV – EKV Tribute             SRB        20:30 – 21:30

 

5.            Bajaga & Instruktori        SRB        21:45 – 23:00

 

6.            DLM       SRB        23:15 – 00:15

 

7.            Orthodox Celts SRB        00:30 – 01:45

 

8.            Hypnotized         SRB        02:00 – 02:45

 

9.            Trubači Bobana Markovića           SRB        03:00 – 04:00

 

 

NEDELJA, 18. AVGUST 2013.

 

 

 

1.            Talent Show – Best Of                    18:15 – 19:15

 

2.            Legende              SRB        19:30 – 20:30

 

3.            Boney M.            UK          21:00 – 22:15

 

4.            Dejan Cukić & Spori Ritam Band SRB        22:30 – 23:15

 

–              Finale takmičenja u ispijanju piva                              23:30 – 00:00

 

5.            Partibrejkers      SRB        00:15 – 01:15

 

6.            Block Out             SRB        01:30 – 02:15

 

tekst i foto: http://belgradebeerfest.com

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here