Grupa Dža ili bu objavila je spot za pesmu ”Pesak Bengazija”. Spot je objavljen 6. aprila, na dan bombardovanja Beograda u Drugom Svetskom Ratu, 1941. godine.
Pesma i spot posvećeni su dedi pevača Nebojše Simeunovića, Radivoju Simeunoviću, poručniku prve klase kraljevskog ratnog vazduhoplovstva, koji je sa svojim pukom branio nebo nad Beogradom.
Posetite sajt Dža ili bu i njihov fejsbuk profil. Pogledajte gde ih sve mozete čuti i videti
















