bf
  • SREDA, 14. AVGUST 2013.

 

1.            Ućuti Pas (pobednik Belgrade Demo Fest Live)   SRB        18:00 – 18:30

2.            Grate    SRB        18:40 – 19:10

3.            Zvonko Bogdan SRB        19:20 – 20:20

4.            Belgrade Blues Factory  SRB        20:33 – 21:05

5.            Massimo Savić   HR          21:20 – 22:20

6.            Atomsko Sklonište          HR          22:35 – 23:35

7.            Rambo Amadeus & Two Winnetous        SRB        23:45 – 00:25

8.            Bad Copy & V.I.P.             SRB        00:40 – 01:20

9.            Sunshine             SRB        01:30 – 02:15

 

 

  • ČETVRTAK, 15. AVGUST 2013.

 

 

1.            Meda, Vuk i Sandokan   SRB        18:00 – 18:30

2.            Relic       SRB        18:40 – 19:10

3.            Sirova koža         SRB        19:20 – 19:50

4.            Osmi Putnik        HR          20:00 – 20:45

5.            Riblja čorba         SRB        21:00 – 22:15

6.            Feud      SRB        22:30 – 23:15

7.            Alen Islamović & kad bi bio bijelo dugme               BiH         23:30 – 00:45

8.            Generacija 5       SRB        01:00 – 02:00

 

  • PETAK, 16. AVGUST 2013.

 

1.            Brigand SRB        17:35 – 18:00

2.            Rok Bulevar        SRB        18:10 – 18:45

3.            Branimir & Neprijatelji   SRB        18:55 – 19:40

4.            Bjesovi SRB        19:55 – 20:40

5.            Kerber  SRB        20:55 – 21:55

6.            The Dibidus (ex Familija)               SRB        22:10 – 22:55

7.            Babe      SRB        23:10 – 23:45

8.            Dubioza kolektiv               BiH         00:00 – 01:15 

9.            BANDX SRB        01:30 – 02:15

10.          Pookie feat. Bojana Stamenov Live PA   SRB        02:15 – 02:45

11.          The Shapeshifters feat. Jenna G Live PA                UK          02:45 – 04:15

  • SUBOTA, 17. AVGUST 2013.

 

 

1.            Dexter – pobednik FB konkursa SRB        18:00 – 18:30

2.            Smells Like K. Spirit          CH          18:45 – 19:15

3.            E-Play    SRB        19:30 – 20:15

4.            IQV – EKV Tribute             SRB        20:30 – 21:30

5.            Bajaga & Instruktori        SRB        21:45 – 23:00

6.            DLM       SRB        23:15 – 00:15

7.            Orthodox Celts SRB        00:30 – 01:45

8.            Hypnotized         SRB        02:00 – 02:45

9.            Trubači Bobana Markovića           SRB        03:00 – 04:00

  • NEDELJA, 18. AVGUST 2013.       

 

 

1.            Talent Show – Best Of                    18:00 – 19:00

2.            Pop Star               SRB        19:10 – 19:30

3.            Legende              SRB        19:45 – 20:45

4.            Boney M.            UK          21:00 – 22:15

5.            Dejan Cukić & Spori Ritam Band SRB        22:30 – 23:15

–              Finale takmičenja u ispijanju piva                              23:30 – 00:00

6.            Partibrejkers      SRB        00:15 – 01:15  vh1_sat_logo.jpg

7.            Block Out             SRB        01:30 – 02:15

 

 

 

 

  • PROGRAM TUBORG CAN FUN ZONE

1.            DJ Mouse J & DJ LapacSRB           14. avgust, 21:00 – 02:00

2.            Groovyman        SRB        15. avgust, 21:00 – 02:00

3.            DJ Mouse J & DJ Lapac   SRB        16. avgust, 21:00 – 04:00

4.            Mr. Zorba DJSRB               17. avgust, 21:00 – 02:00

5.            Moussa ClarkeUK            17. avgust, 02:00 – 04:00

6.            Plug-In  SRB        18. avgust, 21:00 – 02:00

izvor: http://www.belgradebeerfest.com/

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here